שירות מידע חינם של טונגסטאט

Chinatungsten Online (שיאמן) מאנו. & Sales Corp. (CTOMS) ניתנה תמיד השירות הטוב ביותר שלה כלפי כל הלקוחות, שירות הלקוחות הוא הבלעדית של המבצע היומי של החברה. Chinatungsten Online יישמה את השירות שלה לתוך התאמה אישית, מחקר ופיתוח, ייצור וייצור, אריזה ואספקה ​​של טונגסטאט, כולל כל צעד של תקשורת עם הלקוח על מידע בסיסי של טונגסטאטה וכיצד להזמין.

חדשות טונגסטאט, מחיר ומידע
לספק את כל הלקוחות עם אתר אינטרנט על Tungstate שונים של גירסת השפה אשר מכסה כמעט את כל התוכן על Tungstate כגון מבוא, ידע, מחקר אקדמי, פטנט, מחיר, שיטת ייצור, אריזה, משלוח, תקן לאומי, שיטת בדיקה ציוד אשר מסייע ללקוח יש אישור ברור של Tungstate.

Chinatungsten באינטרנט הוקמה רשת תיאום המחלקה מבוסס על המידע המצטבר שלה וסטטיסטיקה ב 20 השנים האחרונות אשר אחראי על יצירת קשר עם מפעלים טונגסטן ומוליבדן ויועצים מקצועיים כל יום לאסוף מידע, מידע ומגמת המחירים של טונגסטן ומוצרי מוליבדן. Chinatungsten Online מספק ללקוח שירות מחיר ומידע באמצעות השיטות הבאות:

1) אתר האינטרנט של Tungstate מכסה כמעט את כל המידע של המוצר.

2) מרכז החדשות של CTOMS מספק חדשות אחרונות, מחיר וניתוח שיווקי / מגמה של טונגסטן / molybdenum מוצרים.

3) האתר של סין Tungsten Industry Association (CTIA) מספק מידע יומיומי ומידע על תעשיית טונגסטן, מדיניות מאקרו כלכלית לאומית, מידע בתעשייה בארץ ובחו"ל. האתר בבעלות CTIA, המופעל על ידי Chinatungsten Online מאז 2000. אנחנו כבר מוקדש סיפק את כל הלקוחות עם חדשות טונגסטן בחינם, מחיר ומידע שהוא המאשר ביותר, האחרונה ואת האתר המקיף ביותר של תעשיית טונגסטן.