חומצה Phosphotungstic

Phosphotungstic חומצה תמונה

שם סיני: 磷 钨 酸

מספר CAS: 12067-99-1

פורמולה כימית: H3O40PW12

משקל מולקולרי: 2880.05000

משקל מדויק: 2881.20000

חומצה Phosphotungstic הוא חסר צבע, אבקה לבנה חיוורת או קריסטל צהוב בהיר, יש חומציות איכות הפחתת חמצון אשר יכול לשמש זרז סוג רב תכליתי חדש של הנכס קטליטי גבוה יציב. זה יכול לשמש לתגובות הומוגניות הטרוגניות, ואפילו יכול לשמש כזרז העברת שלב, ידידותי לסביבה אשר זרז ירוק. זה בליה קלה, מסיסים באלכוהול, אתר ומים, מומס על 0.5 חלקים מים.

שיטת הפקת:

להלן צעדים של שימוש טונגסטאט נתרן כחומר גלם לייצר phosphotungstic טוהר גבוהה:

(1) לערבב פתרון טונגסטט נתרן עם תמיסת חומצה אנאורגנית עד משקעים חומצה טונגיסטית פעיל מתקבל.

(2) מערבבים משקעים חומצה טונגסטית פעילה עם תמיסת חומצה זרחתית עד שמשקעי חומצה טונגטיים פעילים מתמוססים לחלוטין, ואז מתקבל פתרון phosphotungstic;

(3) הוספת חומצה חומצה אנאורגנית לפתרון חומצה phosphotungstic כדי להפוך אותו לשכב, לאחר סינון התגבשות, חומצה phosphotungstic טוהר גבוהה ניתן להשיג.

יישום

משמש בעיקר כמגוון עבור מגוון של אלקלואידים, בסיס חנקני, פנול, חלבון, פפטון, חומצות אמינו, חומצת שתן, אוריאה, דם מגיב פחמימות, מכתים ביולוגי.

(1) קטליסט על ידי תגובת סינתזה אורגנית משמש להתקיים של חומצה נוזלית אשר עלולה לגרום לזיהום סביבתי, כמו חומצה גופרתית, חומצה הידרופלואורית, תלת-חמצני אלומיניום וכן הלאה. הוא משמש זרז פיתח בחו"ל.

(2) ריאגנטים ביוכימיים ו ריאגנטים כרומטוגרפיה: משמש בדרך כלל כמו משקעים, חמצון צבע פיתוח סוכן ההפרדה, זיהוי של סמים וטוקסיקולוגיה מחקר של רעל כימי, מומחיות medicolegal וניתוח של ביולוגי. על ידי ניתוח חומצה phosphotungstic הקרובה לזהות חומרי הדברה זרחניים בפירות, ירקות, צמחים ומזון.

(3) משמש גם מגיב ביולוגי פיגמנט. הוא משמש כדי להאיץ חלבונים, אלקלואידים וחומצות אמינו מסוימות. לעומת חוסר מסיסות של phosphotungstate אשלגן phosphotungstate אמוניום, phosphotungstate נתרן יכול לשמש מגיב בשל מסיסות שלה.