Tungstate'i tasuta infoteenus

Chinatungsten Online (Xiamen) Manu. & Sales Corp. (CTOMS) on alati pakkunud oma parimat teenust kõigile klientidele, klienditeenindus on ettevõtte ainus igapäevane tegevus. Chinatungsten Online on rakendanud oma teenust Tungstate'i kohandamiseks, uurimis- ja arendustegevuseks, tootmiseks ja tootmiseks, pakkimiseks ja tarnimiseks, sisaldab kõiki kliendiga suhtlemise samme Tungstate'i põhiteabe ja selle tellimise kohta.

Tungstate'i uudised, hinna- ja teabeteenus  
Anda kõikidele klientidele Tungstate'i veebisait erinevates keeltes versioonides, mis hõlmavad peaaegu kogu Tungstate'i sisu nagu sissejuhatus, teadmised, akadeemilised uuringud, patent, hind, tootmismeetod, pakendamine, tarne, riiklik standard, testimismeetod ja seadmed, mis aitavad kliendil selgelt tunnustada Tungstate'i.

Chinatungsten Online asutas võrgu koordineerimisosakonna, mis põhineb viimase 20 aasta jooksul kogutud informatsioonil ja statistikal, mis vastutab kontaktide eest volframi ja molübdeeni ettevõtete ja professionaalsete konsultantidega igapäevaselt uudiste, teabe ja hinnasuundumuste kogumiseks. volframi ja molübdeeni tooted. Chinatungsten Online pakub kliendile hinna- ja infoteenust järgmiste meetodite abil:

1) Tungstate'i veebileht hõlmab peaaegu kogu toote teavet.

2) CTOMSi uudiste keskus pakub viimaseid uudiseid, hinna- ja turundusanalüüsi / volframi suundumusi / molübdeeni tooted.

3) Hiina volframitööstuse liidu (CTIA) veebisait pakub igapäevaseid uudiseid ja infot volframitööstuse, riikliku makromajanduspoliitika, tööstusteabe kohta välismaal ja välismaal. CTIA omandis olev veebisait, mida haldab Chinatungsten Online alates 2000. aastast. Oleme pühendunud kõigile klientidele tasuta volframite uudiste, hinna ja teabe pakkumisega, mis on volframitööstuse kõige autoriseerivam, viimane ja kõige laiaulatuslikum sait.